Як перетворити вивчення англійської мови на звичку? - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Як перетворити вивчення англійської мови на звичку?Вивчення англійської мови лідирує у wish-списках багатьох. І дуже часто так і не покидає свого місця у рейтингу. Тож як перетворити мрію на мету та досягти її? Сьогодні ти дізнаєшся спосіб, завдяки якому вивчення іноземної для тебе стане корисною звичкою.

 

Для вироблення будь-якої звички потрібно пройти 6 етапів, які в середньому затягуються на 40-50 днів. Доступ до онлайн-курсу “Швидкий Рефреш” триває три місяці, тому стане чудовою платформою для вироблення корисної звички – вивчення  англійської мови.

 

Перший етап у формуванні звички – прийняття рішення. Тут варто детально сформувати мотивацію для вивчення англійської мови, наприклад, подорож за кордон, для участі у програмах обміну, щоб дивитись фільми і читати книги в оригіналі. Варіантів може бути багато, головне щоб у тебе був стимул. І якщо ти читаєш цю статтю, то пройшов перший етап успішно! Вітання!

 

Другий етап – зробити перший усвідомлений крок до вивчення англійської мови. Рушити з місця легко, тому не перестарайся. Тут ти можеш долучитись до різноманітних пабліків, які пропонують вивчення англійської мови, змінити мову телефону на англійську тощо. Також пройди безкоштовний пробний онлайн-урок на сайті, і ефективне вивчення англійської мови розпочато.

 

Третя стадія – займатись англійською два дні поспіль. Для оптимізації свого розпорядку дня старайся вивчати іноземну в один і той самий час, наприклад із 19:00 до 19:30. На цьому етапі пройди другий безкоштовний урок, загляни на цікаві сторінки із англомовним контентом. Головне не розслабляйся, перші дні важливі у формуванні звички.

 

Четвертий крок – вивчення англійської мови протягом тижня. Так, і навіть у вихідні. Проходь онлайн-уроки щодня і ти матимеш подвійний результат – вивчення нових англійський слів та формування звички. Навіть якщо не маєш часу чи бажання вивчати нові теми, повтори вже пройдений матеріал. Так ти освіжиш пам’ять та дотримуватимешся режиму “корисної звички”.

 

П’ятий етап настає після 21 дня практикування нової звички. За три тижні вивчення англійської мови за системою eWords ти знатимеш більше 200 слів. Можеш додати до навчання нові елементи, наприклад перегляд роликів на YouTube чи TEDx в оригіналі.

 

На шостому, завершальному етапі звичка вважається виробленою. Мінімальний термін для цього – 40 днів регулярного вивчення іноземної. За цей час ти майже пройдеш онлайн-курс англійської мови eWords і знатимеш майже півтисячі найбільш вживаних англійських слів. Саме час для розмовної практики, де можна зробити це безкоштовно читай тут.

 

Для активного процесу створення звички потрібно себе заохочувати. Наприклад, 10 днів поспіль вивчав англійську без “відмазок” – потіш себе новою книгою чи сходи в кіно, звісно англійською мовою. Маленькі перемоги теж варті уваги та нагороди.

 

Якщо ти кожного дня по півгодини робитимеш кроки для досягнення поставленої цілі – то дуже швидко вивчиш англійську мову. І з часом для тебе стане обов’язковим щодня практикувати англійську мову чи вивчати нові слова.

 

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!

Поділись інформацією зі своїми друзями!Майстер-клас з англійської мови від розробників системи eWords


7 порад для ефективного вивчення англійської мови
Як перетворити вивчення англійської мови на звичку? - Онлайн курси англійської мови