Вхід

Забули пароль?
Виграй курс “Необхідна англійська” в рамках ініціативи Україна SpeakingКоманда eWords спільно із ініціативою Україна Speaking в рамках 2016 – року англійської мови в Україні надає змогу виграти один із 10 онлайн- курсів “Необхідна англійська” за унікальною методикою!

Курс English Essentials/Необхідна Англійська враховує 2000 часто вживаних слів англійської мови. У ньому показано зв’язки між словами, що допомагає швидко запам’ятати нові слова, а також навчитись бачити інші слова зі схожим походженням. Уроки відкриють більше 500 слів за системою eWords, що допоможе  розширити словниковий запас до кількох тисяч слів.

Особливістю курсу є індивідуальний графік навчання, тож навчання триває від 2 до 4 місяців. Курс складається із 50 уроків та інтерактивних вправ після кожного уроку.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі на доступ до курсу англійської мови, потрібно подати заявку до 7 березня за  формою реєстрації.

Право проводити розіграш та надавати доступ до курсу “Необхідна англійська” бере на себе Україна Speaking. Всі деталі конкурсу дивіться тут.

Якщо ти цікавишся вивчення англійської мови – підпишись на спільноти eWords у соціальних мережах, щоб першим дізнаватись про новини, події та поради!5 ключових аспектів для ефективного вивчення англійської мови


Рівень володіння англійською мовою: визначення та пояснення
Виграй курс "Необхідна англійська" в рамках ініціативи Україна Speaking - Онлайн курси англійської мови