Вхід

Забули пароль?
Виграй курс англійської мови для друга!На календарі давно зима, однак снігу на асфальті так і не видно. Вже почалися новорічні свята, але святкового настрою досі немає. Його можна створити за допомогою подарунків. Тішити друзів та близьких хочеться завжди, а впереддень Нового року – особливо. Та деколи тяжко обрати потрібний та водночас цікавий подарунок, який допоможе проявити турботу та створити святкових настрій.

Альтернативою звичних подарунків є подарунковий сертифікат-листівка, для вивчення англійської мови у курсі “Необхідна англійська”. Даруючи таку листівку, ти даруєш хороший настрій та можливість пізнати весь світ із знанням англійської мови. Зараз eWords пропонує тобі чудову можливість виграти подарунковий курс англійської мови для друга.

Необхідна англійська” – це 50 онлайн-уроків з тестами та інтерактивними вправами. Курс побудований на основі найчастіше вживаних слів у англійській мові, що в результаті дає розуміння 90% розмовної англійської.

Особливістю системи eWords є інноваційний підхід до пояснення слів – за допомогою зв’язків із українськими слова та завдяки поясненню частин слова та етимології. А перевагою є те, що навчання можна проходити у будь-який зручний час незалежно від місця перебування – всі уроки розміщені на сайті та доступні онлайн.

Конкурс проходить у соціальних мережахДля того, щоб прийняти участь в розіграші, тобі потрібно:

  • підписатись на спільноту eWords у vk чи facebook
  • вподобати запис про конкурс та публічно поділись з ним із друзями
  • написати в коментарі “хочу подарувати цей курс” і вказати  ім`я друга, використовуючи @

І вже за два тижні випадковим способом ми оберемо 5 переможців. Важливо, щоб відзначені друзі теж підписались на спільноту.

Бажаємо тобі успіху та гарного новорічного настрою. Нехай щастить!

Поділись інформацією зі своїми друзями!Топ-5 подарунків до Нового pоку 2018


Святкуй День Австралії з eWords!
Виграй курс англійської мови для друга! - Онлайн курси англійської мови