Вхід

Забули пароль?
Умови користування

 

 1. 1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

  Реєструючись на нашому сайті, Ви приймаєте умови сервісу. Користувач – фізична особа, яка акцептувала (прийняла) вказані умови сервісу. Сайт – автоматизована інформаційна система доступна в мережі Internet за адресою www.ewords.com.ua Умови сервісу – загальні правила надання доступу та використання сайту

  2.РЕЄСТРАЦІЯ

  Користувач послуг здійснює акцепт умов сервісу після ознайомлення шляхом виконання однієї або декількох наступних дій: – заповнення Користувачем послуг спеціалізованої форми Заявки (якщо така передбачається умовами) ; – оплата Користувачем курсу; –  реєстрація на сайті, створення аккаунту Користувача (облікового запису); – користування у будь-якій іншій формі. Термін акцепту необмежений. Акцепт даних умов  означає повне і беззастережне прийняття Користувачем послуг  всіх умов Договору, без будь-яких виключень та/або обмежень і рівносильний укладенню  двостороннього письмового Договору. Користувачу, який прийняв умови користування сервісом і який провів оплату, послуг, на зазначену ним електронну пошту направляється ім’я користувача та пароль, що дозволяють отримати доступ до особистого облікового запису (далі – «Обліковий запис») на зазначеному сайті www.ewords.com.ua, отримати доступ до матеріалів безкоштовного курсу та відповідно та брати участь у заняттях, передбачених курсом.

  3. АККАУНТ КОРИСТУВАЧА

  Створення аккаунта (облікового запису)   на сайті www.ewords.com.ua безкоштовне. Створюючи аккаунт, Користувач зобов’язується надати достовірну, повну та актуальну інформацію. Приймаючи дані умови використання сервісу Користувач підтверджує та гарантує, що він є повністю дієздатним. Користувач гарантує, що він не буде вчиняти жодних дій, які б перешкоджали роботі сайту.

  4. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

  Ewords поважає Ваше право на конфіденційність. Ваші дані не будуть надаватись третім особам без Вашого дозволу. Ви маєте право на доступ, зміну або видалення наданих Вами особистих даних. Ваш e-mail та інша надана контактна інформація буде використовуватися виключно для надсилання інформації, пов’язаної з функціонуванням сайту www.ewords.com.ua, а також рекламних проспектів та іншої продукції Виконавця.

  5. ЗМІНИ

  В зв’язку з розширенням діяльності сервісу, Виконавець залишає за собою право вносити зміни до правил та умов користування сайтом. Зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на сайті www.ewords.com.ua Виконавець залишає за собою право змінювати зміст запропонованого курсу, в тому числі модифікувати курси  а також додавати і видаляти матеріали з них. Виконавець має безумовне право видалити будь-який контент з сайту або тимчасово обмежити доступ до нього.

  6. АВТОРСЬКІ ПРАВА

  Всі матеріали, які розміщені на сайті www.ewords.com.ua, є об’єктом авторського права та охороняються законом. Матеріали, які містяться в платній частині сервісу (тексти, картинки, фотографії, транскрипції, звукові записи), можуть бути використані тільки особою, яка оплатила користування даним курсом. Матеріали формату PDF і лексичні матеріали можна роздруковувати і робити копії виключно для особистих, некомерційних цілей, тобто без права їхнього подальшого розповсюдження. Якщо Ви хочете використовувати наші матеріали в друкованих виданнях, на веб-сайтах або в освітніх закладах, будь ласка, зв’яжіться з нами. Користувач погоджується, що використання сайту www.ewords.com.ua у комерційних та інших, не пов’язаних з освітніми та\або науковими цілями не допускається.

  7. ОПЛАТА

  Виконавець зобов’язується надати доступ до платної частини курсу протягом 24 годин від моменту отримання оплати від Користувача. Ми також залишаємо за собою право використання Ваших особистих даних з метою здійснення оплати. Виконавець зобов’язується використовувати отримані в процесі здійснення оплати дані Користувача виключно для перевірки придбання визначеної частини курсу чи     надання    доступу    до   послуг. Доступ до курсу надається виключно за умови 100% оплати. Часткова оплата не дає права на доступ до курсу. Тривалість курсу залежить від типу обраного курсу. Оплата здійснюється відповідно до тарифів, вказаних на сайті www.ewords.com.ua Послуги Виконавця вважаються оплаченими, якщо платіжною системою надана інформація про зарахування коштів на рахунок Виконавця. Повернення оплати не передбачається даними умовами.

  8. ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОБЛАДНАННЯ

  Користувач зобов’язаний дотримуватись наступних технічних вимог до програмного забезпечення та обладнання:

  • ПК (персональний комп’ютер) з процесором 1.4 Ггц Intel ® Pentium ® 4 або вище для Microsoft ® Windows ® XP або Windows 7; 2 Ггц Pentium 4 або вище для Windows Vista;
  • 1 Гб оперативної пам’яті (рекомендується: 2 Гб або більше);
  • жорсткий диск: 100 Мб вільного місця на жорсткому диску (рекомендується: 200 Мб);
  • монітор з роздільною здатністю 1024 x 768 або вище;
  • клавіатура і миша;
  • навушники і мікрофон;
  • підключення до мережі Інтернет, що забезпечує швидкість передачі даних на вході і виході не менше 256 кбіт/с.

  Для проходження Курсу потрібно таке програмне забезпечення:

  • операційна система: Windows XP, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7;
  • веб-браузер: Internet Explorer вер. 7.0 або вище, Mozilla Firefox вер. 3.0 або вище, Opera, Google Chrome;
  • Java 6 або новіша версія, Adobe Flash 10 або вище; також потрібні Java Scripts і Cookies.

  Виконавець не несе відповідальності, у випадку недотримання Користувачем вимог зазначених в 4.1 Договору. У випадку виникнення проблем з доступом Користувач може звернутись в Службу підтримки, яка працює у будні з 9:00 до 19:00, у суботу з 10:00 до 17:00 за номером +380632610555,  або надіславши електронного листа на адресу: support@ewords.com.ua

  9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  Претензії, які можуть виникнути урегульовуються відповідно до чинного законодавства України. Виконавець не несе відповідальності за: – незаконні дії інших користувачів Курсу; – використання Облікового запису в цілях, що не відносяться до Курсу, а також за будь-які наслідки такого використання; – будь-який збиток, нанесений Користувачу в результаті надання останнім доступу до Облікового запису третім особам; – наслідки отримання паролю до облікового запису Користувачами будь-якими третіми особами з причин, залежних від Користувача. В даному випадку Користувач повинен негайно повідомити Службу підтримки – несанкціонованого використання Облікового запису третіми особами. – безпеку обладнання та програмного забезпечення Користувача, що використовується для роботи з сайтом www.ewords.com.ua – перебої в доступі до Курсів, які пов’язані із заміною обладнання, програмного забезпечення, чи виконанням будь-яких інших робіт, необхідних для належного функціонування сервісу. – неможливість доступу до сервісу через збої у роботі інтернет-провайдерів.

  10. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  Питаннях, не врегульовані даними правилами та умовами користування сервісом, вирішуються відповідно до положень  чинного законодавства України. Якщо будь-яке положення з вище перелічених буде визнане  рішенням суду незаконним, недійсним або неправомірним, то решта положень залишаться правомірними та дійсними.

ЗАРАЗ найкращий час, щоб почати навчання!

Pеєстрація
Умови користування - Онлайн курси англійської мови