Вхід

Забули пароль?
Святкуй День Австралії з eWords!Чи хотілось тобі колись відвідати Австралію? Екзотичні тварини, дивовижні рослини, теплий клімат, англійська мова та незвідана культура – ці та ще багато речей приваблюють відвідувачів далекого континенту.

Напевно тобі багато відомо про Австралію, але є деякі факти, про які навіть місцеві мешканці знають не багато. Зокрема, 26 січня – офіційний День Австралії. Саме цього дня у далекому 1788 році корабель капітана Артура Філіпа прибув до бухти Сіднея, де було піднято британський прапор та оголошено першу колонію – Новий Південний Уельс.

В цей день у всіх жителів Австралії офіційний вихідний. Команда eWords пропонує тобі долучитись до святкування Дня Австралії і провести цей день із користю. Отримай можливість поспілкуватись із носієм англійської мови із Австралії у центрі Львова або ж по Скайпу.

Спілкування із носієм англійської мови – це чудова можливість повправлятись у вимові, перевірити власні знання та збагатити словниковий запас слів. Саме таке справжнє спілкування англійською мовою допоможе подолати певний мовний бар’єр, адже багато хто має певний страх перед спілкуванням із іноземцями, навіть при наявності хорошого рівня знань англійської мови.

Для того, щоб виграти урок розмовної англійської мови, тобі потрібно:

  • підписатись на спільноту eWords у vk чи на facebook
  • вподобати запис про конкурс та публічно поділись ним із друзями
  • у коментарях до запису вказати тему, на яку ти хочеш поспілкуватись із носієм англійської мови.

І вже зовсім скоро, 26 січня випадковим способом оголосимо переможця! Бажаємо тобі успіху!

Слідкуй за оновленнями у соціальних мережах, щоб завжди бути у курсі новин та ділись цікавою інформацією із друзями!Виграй курс англійської мови для друга!


Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords
Святкуй День Австралії з eWords! - Онлайн курси англійської мови