Швидкий Рефреш – згадай англійську за 2 тижні - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Швидкий Рефреш – згадай англійську за 2 тижніЯк тобі ідея повторити англійську мову, знання якої залишились у тебе зі школи або університету? І зробити це без стресу, без домашніх завдань та в режимі онлайн. До нового навчального року ми підготували короткий та інтенсивний курс «Швидкий Рефреш» для відновлення знань англійської за два тижні.

 

Як курс «Швидкий Рефреш» допомагає повторити англійську?

Часто вживанні слова.
За 11 уроків ти повториш і вивчиш 400 часто вживаних англійських слів за системою eWords. До кожного слова подані зв’язки, аудіо як у носіїв мови, приклади вживання та ретельно вибрані зображення – все, що потрібно для якісного запам’ятовування.

 

Сприйняття англійської на слух.
Кожне слово та речення у курсі озвучене, тож ти навчаєшся із використанням  аудіо як у носіїв мови без помилок та акценту. Прослуховуючи приклади, ти вчишся сприймати справжню англійську на слух та тренуєш власну вимову. І жодних транскрипцій і неправильно вимовлених слів.

 

Написання англійських слів.
Під час навчання ти пройдеш 14 інтерактивних тестувань – 11 тестів після уроків та 3 підсумкових тести до теми. Завдяки цим вправам ти закріпиш вивчене в уроці і попрактикуєшся у написані англійських слів. А ще ми розбиваємо слова на частини, щоб зрозуміти кожну з них і писати правильно.

 

ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО КУРСУ

 

Урок англійської триває в середньому 30 хвилин і навчаючись щодня ти повториш англійську всього за 14 днів! Також ти отримаєш сертифікат про проходження курсу та спеціальні умови купівлі наступних курсів англійської від eWords.

Сучасне навчання онлайн відкриває багато переваг, використовуй їх для особистого розвитку. Не дай згаснути своїм можливостям без знання англійської!

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – виправляй це!Ти більше не зубритимеш слова – нова методика вивчення англійської eWords


Як швидко згадати англійську? [майстер-клас від eWords]
Швидкий Рефреш – згадай англійську за 2 тижні - Онлайн курси англійської мови