Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у Львові - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у ЛьвовіХочеш дізнатись, де саме у Львові можна попрактикувати іноземні мови в живому спілкуванні? Команда eWords, як активний учасник розмовних клубів, з власного досвіду розповість тобі всі деталі та особливості зустрічей для практики іноземної мови. Розмовні мовні клуби – це місце, де всі охочі мають можливість вдосконалити іноземну мову. Зустрічі зазвичай проходять в кафе, серед присутніх часто є носії мови, що дає унікальну можливість поспілкуватись із іноземцями та носіями мови, не виїжджаючи за кордон.

Пропонуємо тобі інтенсивний розклад на тиждень для практики розмовної англійської та інших популярних у Львові іноземних мов. У розкладі можливі зміни.

 

Розпочни понеділок із польської мови. О 19:00  у “Пузатій хаті” відбувається спілкування польською мовою. Основа цього мовного клубу складається із людей, які мають зв’язки із Польщею. Серед учасників переважають студенти, які прагнуть працювати за кордоном. Також багато учасників прагне вивчити польську для свого задоволення, вникаючи не лише у мовні тонкощі, а й в культурні особливості Польщі.

 

У понеділок також збираються любителі французької мови. Розмовний клуб розпочинається о 19:00 у пабі Люфт. Це чудова щотижнева практика розмовної французької з носіями та знавцями мови. Однак якщо ти вирішиш прийти на зустріч, май на увазі, що рівень мови має бути середнім, адже це клуб для спілкування, а не курс вивчення іноземної мови.

 

У вівторок час для італійської мови. Традиційно цей розмовний клуб збирається у різних італійських ресторанах та піцеріях на 19:30. Атмосфера зустрічі сприяє цікавому спілкуванню, адже це місце зустрічі представників італійської культури та всіх, хто цікавиться італійською мовою.

 

На середу заплануй вивчення німецької мови. Зустріч розпочинається о 19:00, локація –   Дзиґа на вул. Вірменський або Пузата Хата на просп. Тараса Шевченка. Німецькомовний розмовний клуб у Львові збирає всіх тих, хто може і хоче розмовляти німецькою. На зустрічах майже завжди є носії мови, зазвичай із  Німеччини та Австрії.

 

Після вільного четверга час активного практикування іспанської мови. Щоп’ятниці після 19:00 всі бажаючі збираються у затишному місці (зазвичай – кнайпи та паби) та проводять вечір з користю. Тут можна попрактикувати мову і з носіями мови, і з людьми, які перебувають у процесі вивчення іспанської мови. Клуб не має вікових, професійних чи інших обмежень, що робить коло спілкування цікавим.

 

Субота – час для покращення розмовної англійської мови! З 15:00 до 18:00 у VAPIANO, що за адресою вул. Академіка Гнатюка, 12А збираються охочі попрактикувати англійську мову. Щоразу на зустріч приходять приблизно 25-35 учасників – зазвичай декілька носіїв англійської, деякі іноземці, що відвідують Львів, студенти та люди з вищою освітою, які прагнуть вдосконалити знання з англійської. Також мовний клуб організовує громадська організація ФРІ, за деталями можна слідкувати у соціальних  мережах.

 

Часто виникає хибна думка, що лише спілкуючись можна вивчити мову, але спілкування неможливе без знання слів. eWords дає унікальну можливість з легкістю побудувати словниковий запас та відкрити англійську мову. Безкоштовні можливості для вдосконалення англійської та інших іноземних мов є і в нас!   Адже саме комплексне вивчення іноземної мови дасть тобі хороший результат.

 

Визнач свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!Дізнайся більше про курси англійської мови онлайн eWords!


Майстер-клас з англійської мови від розробників системи eWords
Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у Львові - Онлайн курси англійської мови