Рівень володіння англійською мовою: визначення та пояснення - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Рівень володіння англійською мовою: визначення та поясненняЯк визначити свій рівень англійської мови? Відповідь на це запитання часто потрібно вказувати у резюме, під час співбесіди та навіть при заповненні бібліотечної картки. Правильно визначений рівень володіння англійською мовою також допоможе при подальшому вивченні іноземної. Тож які є рівні англійської мови та як вони позначаються:

 

ELEMENTARY, або ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ (А1).

Ти розумієш мову повсякденного спілкування, якщо мовець говорить повільно і чітко. Ти можеш будувати елементарні речення для задоволення конкретних потреб. Можеш спілкуватись у простих і звичайних ситуаціях, де потрібен простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми.

 

PRE-INTERMEDIATE або РІВЕНЬ НИЖЧЕ СЕРЕДНЬОГО (А2).

Ти можеш розуміти основний зміст тем близьких і часто вживаних на роботі, у навчанні, під час дозвілля. Можеш вирішити більшість проблем під час перебування у країні, мова якої вивчається. Ти також можеш просто і зв’язано висловитись на знайомі теми або теми особистих інтересів.

 

INTERMEDIATE або СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ (В1).

Ти можеш розуміти основні ідеї тексту як на конкретну, так і на абстрактну теми, в тому числі й фахові. Можеш вільно спілкуватись з носіями мови, чітко та детально спілкуватись на різні теми, висловлюючи власну думку.

 

UPPER-INTERMEDIATE або РІВЕНЬ ВИЩЕ СЕРЕДНЬОГО (В2).

Ти розумієш широкий спектр складних і довгих текстів, розпізнаєш приховане значення. Можеш висловлюватись вільно, підбирати слова та вирази. Можеш чітко, логічно та детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами та засобами зв’язку елементів тексту.

 

ADVANCED або ВИСОКИЙ РІВЕНЬ (С1).

Ти можеш чітко розуміти без утруднень практично все, що чуєш або читаєш. Можеш виокремити інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнити її та зробити аргументований виклад у зв’язній формі. Можеш висловлюватись безпосередньо, вільно і точно, розрізняючи найтонші відтінки змісту у найскладніших ситуаціях.

 

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти цікавишся вивчення англійської мови – підпишись на спільноти eWords у соціальних мережах, щоб першим дізнаватись про новини, події та поради!5 ключових аспектів для швидкого вивчення англійської мови


Онлайн-курс “Бізнес-англійська” від eWords
Рівень володіння англійською мовою: визначення та пояснення - Онлайн курси англійської мови