Вхід

Забули пароль?
Онлайн-курси англійської мови на Міжнародному форумі!Сьогодні англійська мова не просто розкіш, а візитівка будь-якого кваліфікованого працівника. Знання іноземної мови відкриває багато можливостей і тому є обов’язковим елементом сучасної освіти.

20-22 жовтня, у київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий міжнародний форум “Інноватика в сучасній освіті”. Це чудова платформа для обміну досвідом та ідеями, адже фахівці із всієї України, із різних галузей збираються під столичним дахом для активної співпраці.

Команда eWords чудово вписалася у професійну атмосферу освітнього форуму. Як не дивно, курс “Необхідна англійська” був одним із небагатьох представників інтерактивного онлайн навчання. Фахівці із галузі освіти визнають, що за навчанням онлайн майбутнє, адже воно потребує менших ресурсів і дає потрібний результат.

Провідні навчальні заклади Америки та Канади виявили неабияке зацікавлення системою eWords, адже на основі зв’язків між мовами можна вивчати не лише англійську, але й українську як іноземну. У результаті, команда поділилась із новими друзями досвідом.

У тебе також є чудова нагода спробувати навчання онлайн і вивчити англійську мову без зусиль. Протестуй безкоштовний пробний курс та поділись враженнями!eWords_discount

Твоя знижка 40% на курси англійської мови “Необхідна Англійська”


Як перетворити вивчення англійської мови на звичку?
Онлайн-курси англійської мови на Міжнародному форумі! - Онлайн курси англійської мови