Вхід

Забули пароль?
Онлайн-курси англійської мови на Фестивалі освіти!Онлайн-курси англійської мови eWords – одна із важливих ланок під час вивчення англійської мови. Ти не просто зубриш слова, ти вчишся їх розуміти за допомогою зв’язків – саме так працює система eWords. І, насправді, це дуже легко – переконайся в цьому на практиці, пройшовши безкоштовні онлайн-уроки англійської мови.

В суботу, 10 жовтня, у львівському Палаці Мистецтв відбувся Фестиваль освіти для дорослих. Відвідувачі отримали унікальну нагоду вживу протестувати систему eWords та отримати приємне заохочення для вивчення англійської мови – знижку 50% на онлайн-курс «Необхідна англійська», який розпочався 19 жовтня!

У рамках програми пройшов безкоштовний майстер-клас із вивчення англійської мови від розробників системи eWords «5 кроків для швидкого вивчення іноземної мови». Наталя і Понч – поліглоти, яким відомі секрети успішного вивчення різних мов. Усі охочі мали можливість поспілкуватися із ними та отримати практичні поради, які допоможуть тобі легко вивчити англійську мову.

Ти теж можеш спробувати метод, за яким поліглоти вивчають  іноземні мови – у розділі “Курси” доступні безкоштовні уроки, побудовані за цією системою. Так ти детальніше ознайомишся із вивченням англійської мови онлайн та вивчиш нові слова!

Слідкуй за анонсами на сайті та у соціальних мережах, планується багато практичних заходів із вивчення англійської мови. Проводь час з користю! Вивчай англійську мову з eWords!Місто не спить – Мафія прокидається!


Курс “Необхідна англійська” вже доступний онлайн!
Онлайн-курси англійської мови на Фестивалі освіти! - Онлайн курси англійської мови