Нові партнери: співпраця з Освітнім центром «Інтерклас» - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Нові партнери: співпраця з Освітнім центром «Інтерклас»Команда eWords завжди відкрита до нових ідей, завдань та проектів. Так, цього жовтня ми почали співпрацю зі колегами з Кривого Рогу – «Освітнім центром «Інтерклас».

 

«Освітній центр «Інтерклас»  – це провідні заклади позашкільної освіти із вивчення англійської мови, які працюють вже понад 10 років. Навчальна програма, яка використовується на заняттях,  розроблена з урахуванням усіх потреб школярів: відповідає вимогам Міністерства освіти, поглиблено та детально розкриває навчальні теми, заохочує до вивчення англійської та забезпечує видимий результат.

 

Особливістю Освітнього центру є власні розробки в сфері когнітивного навчання. Директор центру – Цегельська Марина Валеріївна, кандидат філологічних наук, доцент, – неодноразово стажувалася в США та Великій Британії, є експерткою із когнітивного навчання. З упевненістю можна сказати, що вона знає майже все про результативне викладання англійської мови і заохочення учнів до навчання. Саме з її ініціативи було розроблено сучасну інноваційну методику вивчення англійської мови, яка має на меті не тільки розвиток комунікативних умінь, а й розвиток навичок мислення. Результати цих розробок неодноразово були презентовані на подіях та зустрічах у Києві.

 

Так, за десять років Освітній центр розробив серію власних матеріалів для навчання та активностей для залучення школярів до навчання. Сюди входять:

– власні підручники з аудіозаписами;

– плакати;

– картки;

– схеми, таблиці та ментальні карти

– освітня програма «Інтерклас» на телеканалі “РУДАНА”, яка виходить двічі на місяць

– літні навчальні програми для дітей різного віку.

 

Приємно, що працівники «Освітнього центру «Інтерклас» мають на меті створити середовище однодумців, які зацікавлені в якісному та сучасному вивченні англійської мови і запросили eWords долучитися до цього процесу.

 

Так, рамках співпраці відбулася зустріч засновника eWords Понча Батія зі студентами Криворізького державного педагогічного університету. Показовою була кількість студентів, які відвідали зустріч та питання, які були обговорені. Це означає, що молодь чітко усвідомлює вагу знань іноземної мови в сучасному світі і прагне якісно оволодіти цими навичками під час навчання.

 

В майбутньому на нас чекають цікаві та спільні проекти. Над деякими ми вже почали працювати, але деталей поки не розкриваємо. Слідкуйте за оновленнями, буде цікаво, корисно та продуктивно!Будь в темі: вчимо 5 пісень гурту Hurts


Інтерклас – методи роботи
Нові партнери: співпраця з Освітнім центром «Інтерклас» - Онлайн курси англійської мови