Вхід

Забули пароль?
Мультфільми англійською у ЛьвовіПереглядати фільми в оригіналі – чудовий спосіб корисно провести час та вивчати англійську. Використовуючи систему eWords при перегляді фільмів англійською, ти краще сприйматимеш розмовну іноземну на слух, оскільки в курсах англійської онлайн використано аудіо носіїв мови, та легше збагнеш зміст сказаного, оскільки зможеш провести зв’язки між словами і зрозумієш незнайомі слова з контексту.

Як добре, що у м. Львів можна дивитись мультфільми в оригіналі і заодно практикувати англійську! Зараз в кінотеатрі «Планета Кіно», який знаходиться у ТЦ «King Kross», в прокаті легендарний мульт «Ice Age: Collision Course» – «Льодовиковий період: Курс на зіткнення»:

Прокат стартує з 14 липня і триватиме до 10 серпня, прем’єрний період – до 20 липня. Фільм довжиною 95 хвилин показують у 3D, без вікових обмежень. Розклад сеансів:

15.07 (пт) – 16:45

16.07 (сб) – 16:45

17.07 (нд) – 16:45

18.07 (пн) – 16:45

19.07 (вт) – 16:45

20.07 (ср) – 16:45

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Джерело: http://planetakino.uaКнижка англійською: як підібрати матеріал для читання англійською


Курс англійської зі знижкою для тебе
Мультфільми англійською у Львові - Онлайн курси англійської мови