Майстер-клас з англійської мови від розробників системи eWords - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Майстер-клас з англійської мови від розробників системи eWordsХорошою традицією стали безкоштовні майстер-класи від команди eWords. Цього разу 5 секретів успішного вивчення англійської мови” прийшли довідатись львів’яни та гості міста, які завітали на Фестиваль Освіти для дорослих, що проходив на початку жовтня.

 

Направду, майстер-клас із іноземної мови зібрав багато відвідувачів. Це свідчить про те, що з кожним днем все більше охочих прагнуть вивчати англійську мову та шукають ефективні способи досягти цієї мети. І багато хто обирає сучасні методи навчання – онлайн-курси eWords, які побудовані на основі досвіду поліглотів. 

 

Одним із секретів вивчення англійської мови від поліглотів є розбивання слова на частини. Так, під час вивчення англійського 

renovation  re-novation (ремонт),

ти побачиш, що корінь слова nova англійською має значення new новий. Відповідно, ти вже знатимеш значення таких слів, як innovation(інновація), novelty(новинка), nova(нова зірка) та багато інших.

Також ти побачиш, що префікс re- в англійській мові, як правило, означає знову, повторну дію, так само як і в українській мові. Більше цікавих секретів, які спрощують вивчення іноземної шукай на сайті

 

Ще один приклад, який показує ефективність розбиття слів на частини:

Який із наступних номерів телефону легше запам’ятати?

1. +380680681778

2. +38-068-068-1778

 

Це один номер телефону, проте із власного досвіду ти напевно розумієш, що не розбиваючи на частини, його практично неможливо запам’ятати. За таким принципом працює наш мозок, і звісно ж те саме стосується і запам’ятовування слів:

1. accommodation

2. ac-commodation (розміщення)

 

eWords у комплексі є системою, що враховує лінгвістичні принципи будови мови та роботи мозку. 

Розбивши слова на частини, зв’язки стають більш очевидними:

1. accommodation

         комод

2. ac-commodation (розміщення)

         комод

 Це лише один приклад, де eWords допомагає тобі зрозуміти слово.

За час короткої, але теплої бесіди відвідувачі майстер-класу дізнались багато корисної інформації та поглянули на вивчення англійської мови із нового ракурсу. Всі вивчили кілька нових слів англійською мовою, дізнались більше про зв’язки між словами та отримали цінні поради від поліглотів-розробників курсу eWords, які покращать вивчення іноземної мови.

 

Ти теж можеш глянути по-новому на систему вивчення іноземної мови та дізнатись багато цінних порад. Визнач свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у Львові


Як перетворити вивчення англійської мови на звичку?
Майстер-клас з англійської мови від розробників системи eWords - Онлайн курси англійської мови