Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords16 лютого у Першій Львівській Медіатеці відбудеться майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від розробників унікальної системи навчання eWords, яка створена спеціально для українців.

Якщо ти бажаєш покращити свій рівень англійської або починаєш її вивчати, тоді майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови для тебе. Також відвідати  безкоштовний майстер-клас буде корисно тим, хто активно вивчає чи тільки збирається самостійно опанувати англійську чи іншу іноземну мову бюджетно, швидко та результативно.

 Проводити майстер-клас будуть Наталя Сениця та Понч Батія – засновники системи eWords та поліглоти. Наталя – львів’янка, самостійно вивчила англійську до вільного володіння за 2 роки. Як результат володіння мовою,  два останніх роки прожила в Австралії, побувала більше ніж в 20 країнах світу, включаючи США та Великобританію. Понч – американець, закоханий в Україну. У результаті відвідування мовних клубів у Львові та Києві вирішив, що свою ідею системи eWords він хоче реалізувати саме для українців.

Вони вільно володіють багатьма мовами та пройшли різні шляхи вивчення іноземних мов. На основі їхнього досвіду ти освоїш 5 простих кроків, які допоможуть швидко вчити нові слова без зубріння під час вивчення англійської чи будь-якої іншої іноземної мови.  Також ти навчився вивчати англійські слова, володіючи лише рідною мовою та дізнаєшся як вивчити 90% розмовної англійської лише за 2 місяці.

Також ти можеш пройти тест на визначення рівня англійської мови та спробувати безкоштовні уроки англійської мови за системою eWords.

Нагадуємо, що майстер-клас відбудеться 16 лютого з 18:30 до 20:00 у Першій Львівській Медіатеці за адресою вул. Мулярська, 2а. Попередня реєстрація обов’язкова*.

*У зв’язку із великою кількістю реєстрацій  можливі зміни у графіку та локації. Слідкуйте за ононвленнями на сайті та у соціальних мережах.

Підпишись у соціальних мережах, щоб бути в курсі всіх новин!Топ-5 подарунків до Нового pоку 2018


5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрами
Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords - Онлайн курси англійської мови