ШВИДКИЙ РЕФРЕШ

ЗГАДАЙ АНГЛІЙСЬКУ ЗА 2 ТИЖНІ

14уроків
400слів
30хвилин в день
385 грн
ПРИДБАТИ КУРС

Інтенсивний короткий онлайн-курс
для швидкого відновлення знань англійської

Відновиш
знання
англійської
Покращиш написання
та сприйняття
англійської на слух
Вивчиш
400
нових слів

Онлайн-курс «Швидкий Рефреш» складається із 14 уроків та інтерактивних вправ, які можна проходити на сайті у будь-який зручний час.

Курс створено спільно з носіями мови та українськими лінгвістами, тому ти побачиш зв’язки, яких більше ніхто не показує та навчатимешся із використанням аудіо носіїв мови без помилок.

Цей курс підійде тобі, якщо ти раніше вивчав англійську, хочеш відновити знання та швидко збільшити словниковий запас активної лексики.

Доступ до навчальних матеріалів - 3 місяці.

Окрім курсу ти також отримуєш:

Інтерактивні
вправи після
кожного уроку
Сертифікат
за умови проходження
курсу за 2 тижні
Доступ до
навчальних матеріалів
цілодобово

Про нас говорять:

 
ПРИДБАТИ КУРС ЗАРАЗ

Швидке вивчення англійської мови для тих, хто прагне бути на коні!

Колись давно ти чудово знав англійську мову, в англомовному середовищі почувався неначе риба у воді, без проблем дивився фільми в оригіналі, подорожував без мовних бар’єрів, а потім… Потім відсутність практики практично звела нанівець усі зусилля… Ти почав частіше заглядати до словника, уникаєш англомовних сайтів та надаєш перевагу фільмам у перекладі рідною мовою… На жаль, така ситуація дуже розповсюджена… Бажаєш бути на коні і знову повернути собі свої знання? Це зробити дуже легко! Швидке вивчення англійської мови із системою eWords дозволить тобі згадати все та навчитися новому!

Як відбувається швидке вивчення англійської мови від eWords?

Інтенсивний курс англійської мови побудований не на зубрінні нових слів, а їхньому свідомому вивченні. Як таке можливо? Наші лінгвісти і поліглоти розробили унікальну методику вивчення мови, яка базується на логічних взаємозв’язках між українською та англійською. Наш інтенсив — це швидко, якісно, цікаво та весело. Усього за 2 тижні ти згадаєш безліч моментів, що вчив упродовж багатьох років у школі, з репетитором або на спеціальних офлайн-курсах! Тобі знадобиться всього 14 занять, щоби краще зрозуміти англійську мову, покращити сприйняття її на слух, згадати правильне написання складних слів, перевести пасивний словниковий запас у активний та розширити його на 400 слів!

Зверни увагу: інтенсив розрахований на тих, хто володіє англійською мовою на рівні Pre-Intermediate. Щоби визначити, який рівень знань саме в тебе, зареєструйся на сайті ewords.com.ua, зайди у власний віртуальний кабінет та пройди спеціально розроблений безкоштовний тест. За декілька хвилин ти отримаєш точні дані, отримаєш цінні поради та зможеш визначитися із необхідним для тебе курсом.

3 основні переваги швидкого вивчення англійської мови разом з eWords

Тобі потрібне швидке вивчення англійської мови від eWords хоча б тому, що це:

  1. Зручно. Одразу після внесення оплати за курс, ти отримаєш безлімітний цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. Ти зможеш займатися за власним графіком: хоч вдень, хоч уночі. Зі швидким вивченням англійської мови від eWords ти забудеш про домашні завдання, тиск із боку викладачів та групи або будь-які інші незручності. Вдягайся в зручний домашній одяг, бери чашечку запашної кави, вмикай комп’ютер та поринай у захопливий світ дійсно цікавого вивчення англійської мови.

  2. Ефективно. Ми не просто даємо тобі слова та їхній переклад, ми показуємо, як легко їх запам’ятати. На допомогу приходять аудіозаписи як у  носіїв англійської мови, схеми взаємозв’язків між словами, зображення та приклади використання лексики. Наприкінці кожного уроку ти отримаєш доступ до інтерактивних завдань, які допоможуть визначити рівень засвоєння матеріалу.

  3. Доступно. Вартість інтенсивного курсу є дуже привабливою, особливо, якщо порівнювати її із розцінками на послуги офлайн-курсів вивчення англійської мови.

Так легко, цікаво та невимушено ти ще ніколи не навчався! До речі, після завершення навчання ти отримаєш сертифікат, який підтвердить проходження навчання. Можливо, це невеличке звершення спонукатиме тебе до інтенсивного вивчення й інших іноземних мов, адже методики, які пропонує eWords, можна легко застосовувати й до них.

Секрет швидкого вивчення англійської мови разом з eWords

Для того, щоби результат швидкого вивчення англійської мови був справді блискучим, ти маєш:

  • регулярно займатися, не пропускаючи жодного блоку;

  • володіти високим рівнем самодисципліни.

Тільки наполеглива, систематична робота принесе плоди! Щасти тобі!