Вхід

Забули пароль?
Курс “Необхідна англійська” вже доступний онлайн!Стартував курс англійської мови онлайн eWords “Необхідна англійська”. Разом із нами розпочали своє навчання і десятки перших користувачів.

Цей курс підійде тобі, якщо ти вже починав вивчати англійську мову, маєш певну базу і хочеш відновити знання, вдосконалити вимову та збагатити активний словниковий запас. Курс підійде і для тих, хто тільки почав вчити англійську мову і шукає спосіб покращити її розуміння. Також це чудова можливість тримати свою англійську “в тонусі”, повторюючи та вивчаючи нові слова.

Курс містить 50 уроків, які містять найчастіше вживані англійські слова. Це рівень, який дозволить спілкуватись англійською в готелях та ресторанах під час подорожей за кордоном, допоможе знайти спільну мову з іноземцями. Урок триває приблизно 20 хвилин, відповідно увага та пам’ять концентрується на вивчені нового матеріалу. До того ж, тестування після кожної теми допоможе тобі визначити, на скільки добре ти засвоїв матеріал. А можливість доступу до всіх уроків дозволить тобі повторювати вивчені англійські слова.

Перші відгуки про онлайн-курси англійської мови свідчать, що система дійсно подобається користувачам. Багато хто відмітив, що завдяки зв’язкам вивчити англійські слова стало набагато простіше. Також користувачам подобається аудіювання, адже воно дає можливість вчити англійські слова у правильній вимові. Тестування після уроку теж необхідне, на думку більшості, позаяк це перевірка вивчення матеріалу.

Почавши навчання вже сьогодні та вивчаючи по одному уроку кожного дня, через два місяці ти досягнеш помітного результату! Не барися, всі деталі тут.Онлайн-курси англійської мови на Фестивалі освіти!


Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у Львові
Курс “Необхідна англійська” вже доступний онлайн! - Онлайн курси англійської мови