Книжка англійською: як підібрати матеріал для читання англійською - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Книжка англійською: як підібрати матеріал для читання англійськоюОдин з кращих методів швидко покращити англійську на думку багатьох вчених – читання творів англійською мовою!  При читанні ти проговорюєш текст, таким чином мимоволі тренуєш мову. Для розуміння простих текстів достатнього знати 2000 найчастіше вживаних слів, які, до речі, зібрані в онлайн-курсах від eWords.

Тест на визначення рівня англійської мови.

Обирати твір англійською мовою для читання найкраще відповідно до вподобань та рівня володіння мовою. І будь готовим до того, що в тексті часто натраплятимеш на незнайомі слова. Спробуй зрозуміти їх, використовуючи систему eWords: проведи зв’язок між невідомим словом та словами із рідної мови, також сприятиме розумінню розбиття слова на частини та пошук їх значень. Таким чином відкривається значення невідомих слів та  розуміння їх з контексту. Тримай декілька ідей для читання  відповідно рівня англійської.

 

Elementary

Для тих, хто володіє англійською на рівні Elementary рекомендуємо до прочитання дитячі видання, наприклад, The Little Gingerbread Man by Carol Moor. До переваг дитячих англомовних книжок зараховують те, що вони коротенькі і швидко читаються, тож таку книжку можна “проковтнути” за раз. Також у літературі для дітей вживають просту та часто вживану лексику, що робить такі твори зрозумілими і допомагає у  збільшенні активного словникового запасу англійської мови. Такі книжки сподобаються і дітям, і дорослим, тож радимо додати до бібліотечки дитячі англомовні видання, більше яких тут

 

Pre-intermediate

Рівень англійської Pre-intermediate дозволяє розуміти комікси, тож пропонуємо комікс Buffy the Vampire Slayer. І хоча у таких виданнях, на перший погляд, багато картинок та мало тексту, це, скоріше, додає плюсів. Ілюстрації, які є основою коміксу, допоможуть краще зрозуміти про що йдеться, навіть якщо текст не до кінця зрозумілий. Додатковою перевагою є те, що у коміксах вживається справжня англійська, тож ти зразу поповнюватимеш свій словниковий запас розмовними фразами. Читати більше коміксів.

 

Intermediate

Володіючи англійською на середньому, або ж Intermediate рівні можна читати оповідання, есе та короткі тексти, як Buttercup Gold and Other Stories by Ellen Robena Field.  Цілісні зв’язні тексти із декількома сюжетними лініями та героями є складними для сприйняття, тож подекуди доведеться заглядати у словник. Такий формат читання зручно брати у поїздку чи просто для відпочинку – коротка історія не набридне за дві-три години читання та допоможе попрактикувати англійську. Більше історій тут.

 

Upper-intermediate

На рівні Upper-intermediate важливо не тільки знати лексику, але й вміло її використовувати, тож рекомендуємо читати поезію – Humour and Dialect by Paul Laurence Dunbar.. Такі твори, зазвичай, містять цікаві звороти та фразеологізми.  Прочитання такої книжки часто може розтягнутись на декілька тижнів, але в кінцевому результаті результат очевидний – проведений час із англомовним виданням не мине даремно. Більше поетичних збірок

 

Advanced

А для тих, володіє англійською на рівні Advanced читання класичної літератури просто необхідне, зокрема David Copperfield by Charles Dickens. Великі багатосюжетні тексти, із складною лексикою допоможуть зрозуміти та згодом опанувати тонкощі вживання іноземної за зразком літераторів. Твори класичної літератури не залишить нікого байдужим і однозначно допоможуть повправлятись в англійській мові. 

 

Де  ж придбати англомовні книги в Україні?

Друковані твори рекомендуємо шукати на платформі Samprodav, де кожен читач може придбати книги або продати свої або на полицях великих книгарень. Електронні видання можна знайти у онлайн-бібліотеках, наприклад, Lit2go (містить твори кількох десятків класичних авторів), Вookyards (налічує майже 20 тисяч електронних видань) та  ManyBooks (відмінна колекція безкоштовної літератури). Попереду спекотне літо, проведи його з користю!

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

    ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇeWords на Дитячому Форумі


Ти більше не зубритимеш слова – нова методика вивчення англійської eWords
Книжка англійською: як підібрати матеріал для читання англійською - Онлайн курси англійської мови