Вхід

Забули пароль?
Як це працює

1. У чому секрет успіху вивчення мов за системою eWords?

У системі eWords використовуються основні принципи роботи мозку під час вивчення мови:

1.1. eWords показує зв’язок між українською та англійською мовами, що допомагає швидко побудувати нейронні зв’язки – ти з легкістю запам’ятаєш нові слова, без зубріння:

expensive – дорогий

same

ex pensive
  пенсія
ком пенсувати

1.2. Ми розбиваємо складні слова та речення на частини, що спрощує запам’ятовування та формує базу менших мовних блоків, які в подальшому допоможуть із розумінням та вивченням як нових слів, так і граматичних структур

 
destination – напрямок
de-stin–ation
 
sci de- від, повністю
stin → stand стояти
-ation  

1.3. У системі використовуються елементи мультимедіа, щоб задіяти твою зорову та слухову пам’ять.

Напевно ти подумаєш, що таких слів всього кілька або зв’язки між ними є очевидними. Ми провели більше року досліджень і з впевненістю можемо сказати, що тебе здивує кількість слів із спільним походженням.

2. Що мені дасть вивчення мови по системі eWords?

Кілька сотень слів, вивчених з eWords, відкриють для тебе усю мову!

Як це можливо? Є кілька основних принципів, які ми використали для створення курів, щоб забезпечити такий результат.

Базовий курс eWords містить необхідні слова англійської мови.

Згідно з опублікованими дослідженнями, всього 800 “сімей” слів (face, faces, faced, facing,  і т. д.) є необхідними для розуміння 90% розмовної англійської мови, і тільки 1800 слів необхідно, щоб зрозуміти 95% розмовної англійської. Таким чином, ключовим для початку роботи є не марні намагання вивчити великий словниковий запас, а вивчити і запам’ятати лише часто вживані слова.

eWords це як найчастіше вживані слова англійської мови, так і слова, які на практиці використовуються українцями для подорожей та роботи в англомовному середовищі. Отож, eWords є спеціально відібраними, щоб навчити тебе практичної розмовної англійської так швидко, як тільки це можливо.  Базовий курс eWords безпосередньо дає змогу вивчати близько 500 слів в десятках структурованих уроків, а також побічно вчить набагато більше слів,  базової граматики (займенники, артиклі, присвійних і т. д.) за допомогою широкого спектру запропонованих прикладів. Таким чином, наші уроки є відмінним стартом для вивчення англійської мови, навіть без урахування додаткових переваг, зазначених нижче.

eWords розбиває складні слова на прості частини.

Під час вивчення англійського eWord renovation  re-nova-tion (ремонт), ти побачиш, що корінь слова nova англійською має значення newновий. Усвідомивши це, тобі відкриється значно більший список слів англійської мови, які ти вже знатимеш: innovation (інновація), novelty (новинка), nova (нова зірка) та багато інших. Також ти побачиш що префікс re- в англійській мові як правило означає знову, повторну дію, так само як і в українській мові. Розуміння цього відкриє вам значення сотень нових слів англійської мови.

eWords створено, щоб допомогти тобі вивчити необхідний словниковий запас англійської мови з мінімальними зусиллями. А коли ти вирішиш і надалі покращувати свою англійську, то система eWords, яка на свідомому чи підсвідомому рівні використовується як лінгвістами так і поліглотами, буде просто необхідною для тебе! Іншими словами, ти можеш завчити кілька сотень англійських слів, але чи ти можеш завчити 10 000, 20 000 і більше слів? Для цього тобі потрібне знання системи.

3. А хіба це не є складний метод вивчення англійської?

Який із наступних номерів телефону легше запам’ятати?

1. +380680681778

2. +38-068-068-1778

Це один номер телефону, проте із власного досвіду ти напевно розумієш, що не розбиваючи на частини, його практично неможливо запам’ятати. За таким принципом працює наш мозок, і звісно ж те саме стосується і запам’ятовування слів:

1. accommodation

2. ac-commodation (розміщення)

eWords у комплексі є системою, що враховує лінгвістичні принципи будови мови та роботи мозку. 

Розбивши слова на частини, зв’язки стають більш очевидними:

1. accommodation

         комод

2. ac-commodation (розміщення)

         комод

 Це лише один приклад, де eWords допомагає тобі зрозуміти слово.

Давай порівняємо із традиційними методами вивчення мови:

Простий спосіб проти Лінивого способу

Традиційні методи зубріння можуть здатися “простими” сьогодні – врешті-решт, немає необхідності думати! Проте вони забудуться з усім вивченим завтра. eWords, з іншого боку, пропонує зв’язки, які є цікавими для вивчення, тому що вони лоскочуть ваш мозок – це запам’ятовування на все життя. Якщо ти дійсно хочеш, або тобі потрібно вивчити, то який варіант дійсно простіший? А який є лінивий?

Комплексний спосіб проти Системного способу

eWords пропонує тобі розбиті на частини слова, зв’язки, історії, приклади вживання, зразки аудіо і ретельно вибрані зображення – все, що потрібно для якісного запам’ятовування. Чи це складніше, ніж списки слів в англійському словнику без будь-яких натяків на те, як їх зрозуміти? Чи це просто більш систематизовано?

ЗАРАЗ найкращий час, щоб почати навчання!

Pеєстрація
Як це працює - Онлайн курси англійської мови