Форум Видавців: ми стартували! - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Форум Видавців: ми стартували!Початок осені символізується новими знаннями та відкриттями. Львівська осінь символізується активними культурними подіями та фестивалями. Саме тому реліз програми eWords припав на Форум Видавців – місце, яке генерує ідеї та спонукає до розвитку.

Чотири активні дні на Форумі показали – львів’янам та гостям міста цікаві нові ідеї та проекти. Наші стенди відвідали безліч гостей, більшість з яких дійсно захопились нашою системою вивчення іноземних мов. І як результат – більше тисячі українців вже із жовтня почнуть вивчати англійську мову за програмою eWords.

Ми спілкувались із школярами, студентами, вчителями та викладачами англійської мови, молодими мамами, пенсіонерами і просто  пересічними людьми – і всі погодились, що наша система інноваційна і цікава. Англійська мова ще ніколи не давалась так легко, як з онлайн уроками від eWords.  Хтось вбачав можливість поповнити свій словниковий запас, хтось – відновити давно забуті знання англійської, а хтось – нарешті вивчити англійську мову. Система eWords підходить всім, адже ми пропонуємо онлайн-курси, що не прив’язує тебе ні до певного місця, ні до часу.

Також всі бажаючі мали змогу сфотографуватись на Форумі Видавців. Шукай себе та своїх друзів в наших соціальних мережах!

Поділись новиною про eWords зі своїми друзями у соціальних мережах!20 слів англійською, які тебе здивують!

Фактори, що впливають на засвоєння та тривале запам’ятовування іноземної мови


Дізнайся більше про курси англійської мови онлайн eWords!
Форум Видавців: ми стартували! - Онлайн курси англійської мови