Дізнайся більше про курси англійської мови онлайн eWords! - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Дізнайся більше про курси англійської мови онлайн eWords!eWords – новинка на українському ринку вивчення англійської мови. Під час Форуму Видавців багато відвідувачів прагнули більше дізнатись про систему, про курси, про уроки та інші деталі. Й досі багато хто цікавиться, як це все працює. Саме тому ми зібрали поширені запитання та дали на них  відповіді, що ти міг краще зрозуміти філософію eWords та якнайшвидше приступив до вивчення англійської мови.

 

Що таке eWords?

eWords (Easy Words або English words) – це інноваційна система вивчення англійської мови. Основний принцип полягає у пояснені зв’язків між англійськими та українськими словами. Більше року досліджень етимології європейських мов показало, що майже 65% слів мають спільне походження із словами української мови. Саме на основі цих слів поліглоти розробили систему eWords спеціально для українців. Всі зв’язки між словами мають наукове  підґрунтя та апробовані як вчителями англійської мови, так і тими, хто її вивчає. Зрозумівши систему, ти вбачатимеш зв’язки між словами і надалі, вивчаючи англійську без зубріння.

 

На який рівень англійської мови розраховані курси eWords?

Один із найпопулярніших онлайн-курсів “Швидкий Рефреш“, який вміщує понад півтисячі слів із активної англійської лексики, створений для тих, хто має базові знання англійської та хоче збільшити словниковий запас. Курс “Бізнес-англійська” підійде тим, хто володіє англійською на рівні вище середнього і хоче мати ідеальне резюме та вміти проходити співбесіди.

Курси “Англійська для школярів” допомагають учням з цікавістю вчити англійську та чудово доповнюють шкільну програму. Система eWords не створена під певний рівень англійської, вона допомагає побачити зв’язки між словами із різних мов. Вже через кілька уроків ти навчишся бачити слова та розуміти їх зміст, відповідно до будови та зв’язків із англійською мовою. Така навичка буде корисна всім, хто прагне вивчити англійську, адже саме таким способом послуговуються поліглоти при вивчені іноземних мов.

 

Як проходить навчання?

eWords – це онлайн-курси англійської мови, тому для навчання потрібно мати смартфон, планшет чи ноутбук та доступ до Інтернету. Ти можеш проходити уроки тоді, коли тобі зручно, без прив’язки до місця та часу. Урок складається із основних та бонусних слів, прикладів та аудіо. Кожне слово помічається як «вивчене», тому ти завжди бачитимеш, на якому слові завершив навчання. Після кожного уроку також є тестування, яке включає різні типи запитань на аудіювання, переклад та написання. Ми рекомендуємо кожного дня проходити по одному уроку – це оптимальна кількість слів для запам’ятовування. Ти можеш спробувати систему в дії просто зараз – пройти пробний урок без реєстрації!

 

Коли я матиму доступ до уроків?

Після оплати курсу тобі зразу буде відкрито доступ до навчання. Для того, щоб проходити курс англійської мови, достатньо зайти на сайт під своїм логіном та паролем і перейти у розділ «Мої курси». Ти матимеш доступ до уроків у будь-який зручний для себе час. Також слідкуй за оновленнями на нашому сайті – в подальшому ми плануємо багато цікавого!

 

Як я знатиму, що навчання результативне?

Ми зробили все для легкого вивчення англійської мови: показали зв’язок із українською мовою, складні слова розбили на частини і пояснили значення, подали приклад, як слово себе «поводить» в реченні і підкріпили це все зображенням та можливістю прослуховування. Також тестування наприкінці кожного уроку дає можливість закріпити пройдений матеріал. Все залежить від тебе!

 

А коли я вивчатиму граматику?

Вивчаючи англійську за системою eWords, ти вивчаєш будову слова та речень. Знаючи основні принципи побудови англійських слів, ти перестанеш робити помилки при написанні. У кожному уроці подано приклади, де показано вживання слів у реченнях. Також у прикладах виділені граматичні блоки та структури, які допомагають освоїти граматику. Онлайн-курси англійської мови eWords роблять акцент на збільшення лексики, адже знаючи слова знайти спільну мову набагато легше, аніж при знанні граматики та відсутності словникового запасу.

 

Чи отримаю я сертифікат після навчання?

Так! Всі, хто успішно пройде онлайн-курси англійської мови eWords отримає сертифікат про проходження навчання. Для того, щоб отримати сертифікат, напиши нам після закінчення навчання.

 

Як оплатити навчання?

Оплату потрібно здійснити безпосередньо перед початком навчання. Оплатити курс можна через Приват24, у терміналі iBox або скориставшись онлайн-переказом.

 

Я не можу зайти на сайт під своїм логіном та паролем!

Перевір правильність написання логіну та паролю. Якщо знову не виходить, скористайся формою відновлення паролю. Для вирішення будь який питань звертайся за номерами +380 63 261 05 55, 068 92 59 722 або пиши на info@ewords.com.ua

 

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!Форум Видавців: ми стартували!


Розмовна іноземна мова безкоштовно за чашкою кави у Львові
Дізнайся більше про курси англійської мови онлайн eWords! - Онлайн курси англійської мови