Чи можливо “змусити” дитину вчити англійську мову? - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
Чи можливо “змусити” дитину вчити англійську мову?Для людини, яка вільно володіє англійською мовою, відкриті двері до багатьох великих міжнародних компаній, де їй з радістю запропонують чудову позицію та заробітню платню в долларах. Хороша мотивація для вивчення англійської мови, чи не так? Але тільки не для дитини. Їй складно зрозуміти всі переваги вільного володіння англійською мовою. Крім того, їй, чесно кажучи, не так уже й хочеться розуміти. Як же пояснити дитині необхідність знання мови Шекспіра в сучасному світі й пробудити щире бажання вчити англійську?

 

Примусити – це перше, що спадає на думку кожному стурбованому майбутнім свого чада батькові. Далеко не секрет, що кожен бажає тільки найкращого для своєї дитини. Усі батьки хочуть, щоб у їхньої дитини в майбутньому не було мовних бар’єрів під час подорожей, щоб вона могла поїхати на навчання в іншу країну, а також з легкістю знайшла роботу до душі. Усі ці можливості дає знання англійської мови.

 

Батьки щосили намагаються змусити дитину вчити англійську, адже вивчення іноземних мов дається дітям набагато легше, ніж дорослим. Погодьтеся, добре мати хоча б мінімальний словниковий запас англійської з самого дитинства. Це служить певною базою, фундаментом до її подальшого вивчення та вдосконалення отриманих раніше знань.

 

Та чи можна змусити дитину вчити англійську, якщо вона навідріз від цього відмовляється?

 

Є 5 ефективних способів, як пробудити в учня щире прагнення до навчання:

– Показати цікавий мультфільм англійською мовою. Головне, обрати такий, який точно сподобається вашій дитині. Потрібно, щоб вона дуже зацікавилась сюжетом, захотіла зрозуміти діалоги героїв. Поясніть дитині, що мультик показано англійською мовою. І якщо вона буде старанно вивчати цю мову, то скоро зможе зрозуміти все, що говорить той чи інший герой.

– Показати власний приклад. Батьки, почніть розмовляти англійською один з одним, з друзями, родичами. А якщо ви не володієте англійською, то саме час починати вчити мову разом з дитиною. Влаштовуйте дні англійської, під час яких у вашому домі буде звучати лише ця мова.

– Купіть казки англійською мовою. За кожну правильно прочитану та перекладену казку запропонуйте дитині мотивацію у вигляді улюблених солодощів чи походу до парку атракціонів. Обирайте довгі казки для того, щоб дитині знадобився як мінімум місяць занять для її правильного читання й перекладу.

– Розкажіть дитині, як особисто вам не вистачає досконалого знання англійської, як би ви хотіли повернутися в дитинство й почати ретельно вчити мову вже тоді.

– Організуйте компанію для дитини. Разом вчитися однозначно веселіше й цікавіше. Поговоріть з батьками кращого друга/подруги вашої дитини. Можливо, вони також захочуть залучити дитину до вивчення англійської. Запропонуйте дітям вивчати англійську разом, допомагати один одному, розмовляти англійською один з одним.

 

Не змушуйте дитину вчити англійську – пояснюйте, мотивуйте, пробудіть у дитині її власне щире бажання вивчати мову, і тоді результат не змусить себе довго чекати. Більш того, існує безліч онлайн сервісів для вивчення мови вдома, що економить багато часу батькам. Освітня платформа Preply допоможе підібрати репетитора відповідно до ваших вимог.

 

Сьогодні є все необхідне для вивчення англійської мови, залишається тільки доповнити Вашим бажанням і терпінням.Інтерклас – методи роботи


Вчити чи вивчити англійську – ось в чому питання
Чи можливо “змусити” дитину вчити англійську мову? - Онлайн курси англійської мови