Вхід

Забули пароль?
Про нас

НАША МЕТА:

Поділитись успішним досвідом у вивченні іноземних мов та допомогти тобі вивчити англійську мову швидко та ефективно, використовуючи вже наявні знання.

Кредо eWords – розумій,  а не зазубрюй!

НАША МІСІЯ:

Ми хочемо запропонувати інноваційну та цікаву систему вивчення мови, створену та доступну для тебе. Ми віримо, що знання мови, яке ми поширюємо покращить якість життя наших студентів як в Україні, так і у подорожах, навчанні чи роботі за кордоном.

НАША ІСТОРІЯ:

Ідея виникла, коли наш головний лінгвіст – Понч, який регулярно спілкується з учасниками інтернаціонального мовного клубу у Львові, зрозумів, що на диво мало людей з західної Європи та України повністю розпізнають, усвідомлюють чи використовують лінгвістичні зв’язки між мовами. Багато наукових досліджень та власний досвід розробників проекту показує, що використання зв’язків між мовою, яку вивчаєш та рідною мовою є основою успішного вивчення іноземних мов.

Ми почали нашу співпрацю з досліджень у Львові восени 2014 року та виявили, що вивчення мов, використовуючи принципи та техніку eWords є інноваційним методом. Ми створили перші пробні уроки знаходячись на відстані 17 000 км. один від одного, і почали наше тестування. Взимку 2014 – 2015 студенти з Німеччини та Австралії, а з лютого 2015 і студенти з України взяли участь у тестуванні інтерфейсу та методики eWords.

МАПА РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ

Робота над нашим сайтом завершилась у липні 2015 року і вже у вересні бета-версія курсів була доступна для кожного.

map

КОМАНДА

10930947_10152722677136359_4638210529452515449_n

Понч Бгатія

Розробник навчальної системи та головний лінгвіст Освіта: Бакалавр наук в Університеті штату Огайо (США). Магістр наук в Університеті штату Іллінойс в Урбана-Шампейн (США). MIB – Магістр міжнародного бізнесу, Норвезька Школа Економіки та Ділового Адміністрування (Берген, Норвегія)

 

Володіння мовами:

Німецька – вільне володіння. Понч самостійно вивчив німецьку мову до рівня вільного володіння, використовуючи принципи самостійно розробленої системи eWords, що в свою чергу допомогло йому отримати роботу у відділі розробки та досліджень у компанії Siemens у Берліні та зберегти вільний рівень володіння мовою після двох десятків років, включаючи періоди мінімального використання набутих умінь.

Іспанська – вільне володіння. Самостійно вивчив іспанську до рівня вільного володіння, використовуючи принципи eWords.

Французька – середній рівень. Понч вивчав французьку у школі. Він покращив свій рівень, використовуючи зв’язки між мовами якими він уже володіє.

Українська – базовий. Понч активно вивчає українську мову, використовуючи зв’язки між мовами та основні принципи системи eWords. Понч може розуміти більшість текстів, написаних на романській, германській чи слов’янській групі мов, також частково розуміє мови на слух за допомогою використання принципів системи eWords.

Життя: Громадянин США, який багато подорожував, працював та навчався у країнах Європи, часто використовуючи місцеві мови. У системі eWords викристалізувані основні лінгвістичні елементи, розпізнані з власного досвіду. Знання мов допомогло Пончу почуватись впевнено подорожуючи та проживаючи довгий час в Україні, а також здійснити переїзд до Пуерто Ріко, де спілкуються англійською та іспанською мовами. Вивчення мов перетворило кожну подорож Понча в цікаву пригоду.

 

 

ЗАРАЗ найкращий час, щоб почати навчання!

Pеєстрація
Про нас - Онлайн курси англійської мови