Вхід

Забули пароль?
Кредо eWords – розумій, а не зубри!

1. eWords – розумна альтернатива у вивченні іноземних мов!

10930947_10152722677136359_4638210529452515449_n

Оля: Система eWords показує сотні зв’язків між українською та англійською мовами. З таким підходом запам’ятовування нових слів стало простим та логічним. Я почала розуміти мову, а не просто завчати окремі її частини. На мою думку, це доступна і зручна система. Мені подобається, що я маю доступ до всієї інформації під час навчання: аудіо, графіка, історії, приклади, зв’язки, пояснення та тестування. Я сама вирішую скільки часу мені провести над кожним прикладом, мені не потрібно підлаштовуватися під групу, а запам’ятовування слів перетворюється у цікавий та веселий процес.

Уроки eWords побудовані систематично, щоб поступово розширювати твої знання та повторювати вивчене у попередніх уроках.Кілька сотень, слів вивчених по системі eWords, можуть відкрити для тебе всю мову, коли завчені слова цього не роблять. Тривалість уроків залежить від тебе, але не перевищує 30 хвилин, що не дає тобі втомитись та гарантує ефективне засвоєння матеріалу.

Ти можеш навчатись коли тобі зручно та де тобі зручно, використовуючи комп’ютер чи смартфон.

eWords – це інноваційна альтернатива традиційним методикам! Вартість курсу є доступною, а твоє географічне розташування не обмежує тебе у доступі до якісного курсу вивчення англійської мови.

2. eWords – це унікальний, інноваційний метод.

Концепція eWords розроблена поліглотами із використанням власного досвіду вивчення іноземної мови, в той час, коли самі уроки створені професіональними лінгвістами та педагогами.

10930947_10152722677136359_4638210529452515449_n

 

 

Наталя: ми створили унікальні уроки, які у простий та доступний спосіб відкривають тобі секрет успішного вивчення іноземних мов поліглотами!

 

 

 

eWords спрощує вивчення мови, розбиваючи складні слова на частина та показуючи зв’язок між мовами:

wallpaper – шпалери

wall-paper

sci wall стіна
paper папір

 

 

accommodation – пристосування, розміщення

ac-commod-ation

sci ac- до
-commod- підходити, бути якраз
-ation  

 

 

 

eWords робить процес вивчення мови веселим, цікавим та ефективним! Ми ретельно підбирали контент, щоб допомогти тобі запам’ятати нові слова. Програма є інтуїтивною та легкою у використанні, адже базується на відгуках користувачів.

3. Наш досвід у вивченні іноземних мов!

Ми вивчали мови як і ти! Понч вивчав французьку у школі та володіє нею на середньому рівні, Наталя вивчала німецьку, яка зараз на рівні нижче середнього. Кожен із засновників проекту пройшов через період розчарування у вивченні іноземних мов, використовуючи стандартну шкільну програму та вивчаючи безліч граматичних правил. Але проблема не в студентах, не у наявності чи відсутності таланту – проблема у системі яка використовується для вивчення іноземної мови.

Навчання може бути простим, цікавим та ефективним!

Понч самостійно вивчив німецьку та іспанську до рівня вільного володіння у свій вільний час, використовуючи принципи системи eWords і зараз вільно володіє ними не зважаючи на мінімальне використання.

Наталя за місяць перебування в Польщі вивчила польську до рівня вільного володіння і за три роки самостійного вивчення англійської досягнула рівня вільного володіння мовою, не виснажуючи себе граматикою, а просто використовуючи принципи системи eWords.

Більше  у рубриці «ПРО НАС»

4. Сюрприз! Це спосіб вивчити мову швидко,  без зазубрювання!

Навчання – це процес побудови зв’язків між тим, що ти знаєш та тим, що намагаєшся вивчити.

Уроки eWords базуються на детальних дослідженнях спільних коренів та зв’язків між всіма індоєвропейськими мовами. Використовуй власне українські та запозичені слова, щоб вивчити англійську! 

Уроки розроблені з урахуванням принципів роботи мозку під час вивчення мов та забезпечують швидке та тривале запам’ятовування!

brainwork

5. Вивчення мови починається з граматики… Чи ні?

Граматика вивчається інтуїтивно в контексті речень та історій. Згідно з дослідженнями всесвітньо відомого експерта-лінгвіста Стефана Крашена, формальне викладання граматики є майже марним. Вивчення граматики для складання слів у правильному порядку має зміст лише тоді, коли ти знаєш та розумієш значення самих слів.

eWords об’єктивно вибирали часто вживані слова, які ти використовуватимеш у реальних ситуаціях, а не лише під час уроків. Відповідно до досліджень Кембриджського університету, 90% розмовної англійської можна зрозуміти знаючи лише 822 слова (чи їх похідні). У навчальний програмі eWords використано більше ніж 2000 найчастіше вживаних слів у англійській мові. Ми побудували курс, концентруючись на важливому, щоб допомогти тобі навчатись швидко та ефективно.

Читай більше у нашому блозі.

6. Ще більше причин вивчити англійську З НАМИ!

Структурованісь: з eWords, як і з вчителем, ти будеш отримувати інформацію порційно, поступово нарощуючи знання та покращуючи свій рівень володіння англійською мовою.

Точність: у програмі ти почуєш лише точну вимову, лише живу англійську, оскільки курс побудовано спільно з носіями мови. Тут ти почуєш правильну вимову та не знайдеш помилок, яких може допустити будь-хто, хто не є носієм мови або не бував у англомовному середовищі.

Легкість: ти можеш інтегрувати eWords з іншими навчальними програмами: eWords допоможе тобі акселерувати процес навчання на курсах, з репетитором чи у навчальних закладах.

7. Не кожен здатний вивчити мову. Чи може проблема у системі?

10930947_10152722677136359_4638210529452515449_n

 

 

Понч: Багато студентів вважають, що у них проблеми із вивченням мов. Вони не усвідомлюють що система викладання є нудною, застарілою та не практичною.

 

 

 

Якщо подивитись на це питання з наукової точки зору, то за вивчення як рідної так і іноземної мови відповідає та сама частина мозку. Отож, якщо ти володієш однією мовою – у тебе немає проблем із вивченням мов.

8. Зроби вивчення англійської частиною свого повсякденного життя!

Система eWords допоможе тобі зрозуміти як багато ти вже знаєш.

Позаяк уроки не довгі, ти проводиш лише корисний час, вивчаючи мову. «Вау-еффект» від занять, швидкість запам’ятовування та очевидність зв’язків між словами будуть надихати тебе дізнаватись та вивчати більше, що в свою чергу принесе швидкий результат.

9. Повторюй вивчене, навіть коли спілкуєшся українською.

Побачивши зв’язки між українською та англійською мовами, ти уже не забудеш вивчене. А кожен раз, коли ти чутимеш чи вживатимеш українські слова, що мають зв’язок з англійськими ,мимоволі повторюватимеш пройдений матеріал.

Слово маршрут у своїй основі містить слово route, що англійською означає шлях.
Бордюр – походить від французького слова bordure, як і англійське слово border – кордон
Wardrobe – шафа, має таке ж походження як і українське слово – гардероб.

Вітаю, тепер ти знаєш кілька нових слів англійською!

10. Побічні ефекти або другий бік медалі

Уроки eWords спеціально побудовані короткими, щоб найбільш ефективно використати твою робочу память, а кожне слово заставляє тебе по-іншому подивитись як на іноземну, так і на рідну мову.

Зрозумівши та навчившись використовувати eWords, вивчення ще однієї іноземної мови для тебе тепер буде легким.

Система eWords допомагає тобі швидко отримати нові знання, показуючи зв’язок між мовами та в той же час будує базу знань для подальшого розширення словникового запасу та можливості самостійно розпізнавати слова як англійської, так і інших іноземних мов. Прості зв’язки, жодних трюків із зазубрюванням.

ЗАРАЗ найкращий час, щоб почати навчання!

Pеєстрація
Про eWords - Онлайн курси англійської мови