7 порад для ефективного вивчення англійської мови - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
7 порад для ефективного вивчення англійської мовиВивчення іноземної мови – справа потрібна і подекуди важка. І часто невеличкі труднощі стають великими перепонами на шляху до мети. Сьогодні ти дізнаєшся 7 порад, які перевернуть твоє ставлення до вивчення англійської мови. Це правила, які використовують поліглоти при вивченні нових іноземних мов. Їхня дієвість перевірена часом та практикою, і сьогодні вони у нашому блозі.

 

#1 – Вивчай найчастіше вживані слова англійської мови

Згідно із статистикою, для розуміння 95% розмовної англійської достатньо знати всього 800 “сімей” слів (face, faces, faced, facing і т. д.) Вивчаючи найчастіше вживані слова, ти вивчаєш основу мови. Це дає швидкий результат, оскільки ти вчиш потрібні слова, які згодом вживаєш та чуєш. Курс “Швидкий Рефреш” містить найчастіше вживані слова англійської мови. Це хороша платформа для розширення словникового запасу, адже знання 400 основних слів англійської – це розуміння більше 1000 похідних слів.

 

#2 – Шукай зв’язки між словами

Європейські мови мають спільне походження. Переконайся сам: українське “бордюр”, англійське “border” та французьке “bordure”. Вони мають одне походження та спільне значення. Власні дослідження eWords показали, що між українською та англійською мовами є більше 60% спільних слів, між якими можна провести зв’язки. Саме на основі таких зв’язків і створена система вивчення англійської мови eWords. Це можна використовувати і при вивчені лексики, позаяк кожного для при вживані українських слів ти повторюватимеш й англійські відповідники. Ти можеш переконатись, що таких зв’язків між українською та англійською мовами багато і що цей метод справді дієвий – зареєструйся на сайті та пройди пробні уроки.

 

#3 – Вивчай іноземну щодня

Багато хто вважає, що вивчити іноземну мову можна лише в мовному середовищі. Насправді там в повітрі немає нічого магічного, що пришвидшує процес навчання. Результативне вивчення іноземної можливе і вдома. Просто оточи себе мовою, практикуй її щодня. Ось як це можна зробити: дивись серіали та фільми мовою оригіналу, читай блоги та книжки англійською. Адже вивчаючи англійську щодня, ти не тільки краще вивчатимеш мову, а й виробиш корисну звичку. Курс “Швидкий Рефреш” містить 14 уроків, які можна проходити щодня. Навіть якщо в тебе мало часу, що ти можеш розділяти урок на дві частини, тобто витрачати по 20 хвилин щодня. Це хороший старт для плідного вивчення англійської мови.

 

#4 – Практикуй вивчене

Для вмілого володіння англійською мовою потрібні дві складові: старанно вивчати слова та активно їх практикувати. Якщо хорошу систему вивчення ти отримаєш із курсами від eWords, то попрактикуватись в англійській тобі краще із носіями мови. Це можна зробити у мовних клубах, де збираються ті, хто мову вивчає, і ті хто нею володіє досконало (де можна порозмовляти різними іноземними у Львові, читай тут). У маленьких містах такі мовні клуби – розкіш. Але є альтернативний варіант – знайди друга в скайпі чи переписуйся англійською на різноманітних форумах. Такого спілкування буде досить для практики англійської.

 

#5 – Вік не перешкода для вивчення мови

Як часто ти натрапляв на вислів: “я надто старий/стара для цього”. Ця відмазка активно практикується і при вивченні англійської мови. Однак вік – аж ніяк не завада для отримання нових знань, а перевага. З віком ми накопичуємо словниковий запас рідної мови, тому шукати зв’язки із англійською набагато легше. Маючи за плечима багаж досвіду та практики, отримувати нові навички та інформацію можна набагато продуктивніше. Не став собі меж, а став мету. Вивчити англійську мову можна в будь-якому віці, переконайся в цьому із онлайн-курсами від eWords.

 

#6 – Не бійся помилок

Цікавий факт, але допоки ти не дійдеш до вищого рівня англійської, тобі здається що всі розмовляють англійською правильно, без помилок та акценту. Але навіть політики, президенти та зірки роблять багато помилок при спілкуванні. Згідно із дослідженнями Оксфордського університету, слов’яни при вивченні (та навіть при перфектному володінні) англійської мови найчастіше роблять помилки із артиклями, позаяк в рідній мові їх немає. Помиляються всі і робити помилки при вивченні англійської – це нормально. То ж будь готовим до помилок та використовуй їх для покращення знань англійської мови.

 

#7 – Just do it!

Якщо ти зараз вивчаєш англійську мову – ти молодець. І дуже важливо робити це із натхненням та ентузіазмом. Бо через відсутність швидкого результату та мотивації,  через лінь та через безліч інших причин майже половина студентів кидає навчання на півдорозі. Постав собі реалістичну мету у вивченні англійської мови, вивчай те, що тобі цікаво. Вивчення англійської мови має приносити задоволення, а не здаватись каторгою. Якщо тобі некомфортно навчатись в певній мовній школі – то зміни курс, але не закидай англійську мову. І в тебе все вийде!

 

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

 

Підпишись на спільноти eWords у соціальних мережах, щоб першим дізнаватись про новини, події та поради. Поділись інформацією зі своїми друзями!Як перетворити вивчення англійської мови на звичку?


Топ-5 подарунків до Нового pоку 2018
7 порад для ефективного вивчення англійської мови - Онлайн курси англійської мови