5 ключових аспектів для швидкого вивчення англійської мови - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
5 ключових аспектів для швидкого вивчення англійської мовиАнглійська мова лунає звідусіль: улюблена музика, цікаві серіали, свіжа інформація на наукові здобутки. Признайся чесно, скільки відсотків інформації, яку отримуєш англійською, ти розумієш? А хочеш розуміти більше або навіть повністю? Тоді 5 ключових аспектів для шаидкого вивчення англійської мови будуть корисними для тебе!

          Стався до вивчення мови позитивно

Ти коли-небудь чув як іноземці пробують говорити українською? Круто, правда? Так і носії мови похвально сприймають, коли ти розмовляєш англійською. Не бійся робити помилки. Саме через помилки ми досягаємо результату. І відкриємо тобі невеличкий секрет: помиляються всі, навіть носії мови роблять помилки при спілкуванні.

          Знайди свою мотивацію

Зазвичай, англійську мову вивчають для виїзду за кордон, для подорожей, для отримання інформації та навіть для перегляду фільмів в оригіналі. Причин може бути багато, та чи є така причина в тебе? Якщо немає, то тримай сильну мотивацію – майже 80% вакансій із зарплатою понад 5500 грн вимагають володіння англійською мовою. Тож якщо ти не хочеш проґавити можливість, починай вивчати англійську вже!

          Навчайся із друзями

Перетвори навчання на веселий процес, залучи друзів до вивчення англійської мови. У компанійському колі можна практикувати англійську із носіями мови у мовних клубах, зустрічатись із друзями за кордону та відвідувати англомовні події. Також можна спробувати скористатись каучсерфінгом – однією з найбільших всесвітніх мереж гостинності або подорожувати світом і побути волонтером.   

          Вивчай те, що тобі знадобиться

Вивчення англійської мови має бути цікавим та корисним. Тож вивчай те, що тобі цікаво та те, що будеш використовувати. Почни із найчастіше вживаних слів в англійській мові. До речі, 2000 англійських слів покривають 90% щоденного спілкування на побутові теми Насправді навчання займає мало часу, якщо навчатись вдома онлайн. Вже зараз ти можеш пройти два уроки англійської мови від eWords.

          Використовуй вже наявні знання

Наукові дослідження підтвердили, що 65% слів в англійській та українській мовах мають однакове походження. Саме завдяки цьому вивчати слова за допомогою зв’язків є ефективнішим, ніж звичне зубріння. Курс “Необхідна англійська” складається із  найчастіше вживаних слів у англійській мові, до яких подано зв’язки із українськими словами. Тож використовуй знання рідної мови та напрацювання команди eWords для вивчення іноземної.

Визначи свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив пробні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо запропоновані поради будуть корисні для тебе – став лайк у наших соціальних мережах! Підпишись, щоб слідкувати за оновленнями та порадами для вивчення англійської мови!Разом до спільної мети: співпраця eWords та Україна Speaking


Рівень володіння англійською мовою: визначення та пояснення
5 ключових аспектів для швидкого вивчення англійської мови - Онлайн курси англійської мови