Вхід

Забули пароль?
5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрамиДо Дня святого Валентина залишились лічені дні. Дехто шукає подарунок для коханої людини та підписує валентинку, дехто ігнорує звичне святкування та символіку. Але гарно проведений недільний вечір гарантовано всім. eWords пропонує тобі переглянути цікаві фільми англійською мовою з субтитрами, які налаштують тебе на хороший настрій та допоможуть покращити рівень англійської мови. 

 

День святого Валентина / Valentine’s Day

Романтична комедія від режисера Гаррі Маршалла. У центрі сюжету 10 історій про різних людей, які переповненні випадковими знайомствами та захоплення. Події розгортаються в Лос-Анджелесі, протягом одного дня – Дня святого Валентина. Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Заміж у високосний рік / Leap Year

Романтична історія від режисера Ананда Такера. Головна героїня Ганна з нетерпінням чекає освідчення від свого коханого. Але терпінню вривається кінець і Ганна вирішує взяти ініціативу у свої руки. На її стороні ірландська традиція, згідно з якою дівчина, яка 29 лютого запропонує коханому одружитись, отримає згоду. Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Даю рік / I Give It a Year

Комедійна мелодрама від режисера Дена Мазера. Працівниця рекламної агенції Нет і письменник Джош одружуються після півроку стосунків. Родичі новоспечених молодят не вірять у їхній довгий та спільний happy end. Чи витримає пара випробування колишніми коханими та теперішніми залицяльниками? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Гола правда / The Ugly Truth 

Чудова комедія режисера Роберта Лукетича. Еббі молода й амбіційна. Майже одночасно у її житті з’являються двоє чоловіків: Майк – колега, який любить непристойні жарти про жінок та Колін – сусід із гарними манерами та вихованням. Як дальше розвиватимуться їхні стосунки? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут

 

Я ненавиджу день Святого Валентина / I Hate Valentine’s Day

Романтичний фільм режисерки Нії Вардалос. Дівчина, яка працює в квітковій крамниці, не готова до серйозних стосунків. Адже, на її думку, романтика триває не більше 5 побачень. Та зараз вона мріє про те, щоб симпатичний власник ресторану запросив її на 6 побачення. Що заставило дівчину змінити думку? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Перегляд фільмів в оригіналі з субтитрами – чудова можливість почути спілкування носіїв мови, не виходячи з дому. Такий спосіб вивчення англійської мови підходить для початківців, та для тих, хто хоче вдосконалювати розмовну англійську.

Визнач свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords


Разом до спільної мети: співпраця eWords та Україна Speaking
5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрами - Онлайн курси англійської мови