5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрами - Онлайн курси англійської мови

Вхід

Забули пароль?
5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрамиДо Дня святого Валентина залишились лічені дні. Дехто шукає подарунок для коханої людини та підписує валентинку, а дехто ігнорує звичне святкування та символіку. Але гарно проведений вечір гарантовано всім. eWords пропонує тобі переглянути цікаві фільми англійською мовою з субтитрами, які налаштують тебе на хороший настрій та допоможуть покращити рівень англійської мови. 

 

День святого Валентина / Valentine’s Day

Романтична комедія від режисера Гаррі Маршалла. У центрі сюжету 10 історій про різних людей, які переповненні випадковими знайомствами та захоплення. Події розгортаються в Лос-Анджелесі, протягом одного дня – Дня святого Валентина. Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Заміж у високосний рік / Leap Year

Романтична історія від режисера Ананда Такера. Головна героїня Ганна з нетерпінням чекає освідчення від свого коханого. Але терпінню вривається кінець і Ганна вирішує взяти ініціативу у свої руки. На її стороні ірландська традиція, згідно з якою дівчина, яка 29 лютого запропонує коханому одружитись, отримає згоду. Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Даю рік / I Give It a Year

Комедійна мелодрама від режисера Дена Мазера. Працівниця рекламної агенції Нет і письменник Джош одружуються після півроку стосунків. Родичі новоспечених молодят не вірять у їхній довгий та спільний happy end. Чи витримає пара випробування колишніми коханими та теперішніми залицяльниками? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Гола правда / The Ugly Truth 

Чудова комедія режисера Роберта Лукетича. Еббі молода й амбіційна. Майже одночасно у її житті з’являються двоє чоловіків: Майк – колега, який любить непристойні жарти про жінок та Колін – сусід із гарними манерами та вихованням. Як дальше розвиватимуться їхні стосунки? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут

 

Я ненавиджу день Святого Валентина / I Hate Valentine’s Day

Романтичний фільм режисерки Нії Вардалос. Дівчина, яка працює в квітковій крамниці, не готова до серйозних стосунків. Адже, на її думку, романтика триває не більше 5 побачень. Та зараз вона мріє про те, щоб симпатичний власник ресторану запросив її на 6 побачення. Що заставило дівчину змінити думку? Фільм англійською мовою із субтитрами можна знайти тут.

 

Перегляд фільмів в оригіналі з субтитрами – чудова можливість почути спілкування носіїв мови, не виходячи з дому. Такий спосіб вивчення англійської мови підходить для початківців, та для тих, хто хоче вдосконалювати розмовну англійську.

Визнач свій рівень англійської мови та отримай рекомендації для покращення знань, пройшовши онлайн-тест. Та якщо ти ще не проходив безкоштовні уроки від eWords, зроби це зараз!

ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК                    ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ

Якщо ти підписаний на eWords у соціальних мережах, то точно не міг пропустити списки популярних та корисних слів англійської мови. А якщо ще не підписаний – зроби це просто зараз!Майстер-клас із ефективного вивчення англійської мови від eWords


Разом до спільної мети: співпраця eWords та Україна Speaking
5 фільмів до Дня святого Валентина англійською мовою з субтитрами - Онлайн курси англійської мови